• STRICTUS
    PROFESJONALIŚCI
    W TELETECHNICE

  • ZPAS

    DOSTARCZA NAM: Szafy 19”, obudowy zewnętrzne,
    sterownicze, energetyczne i automatyki,
    Systemy okablowania strukturalnego,
    Przełącznice światłowodowe.

  • A-LAN

    DOSTARCZA NAM: okablowanie teleinformatyczne.

  • BKT ELEKTRONIK

    DOSTARCZA NAM: szafy telekomunikacyjne i akcesoria, listwy zasilające,
    kable światłowodowe i produkty optotechniczne, system okablowania strukturalnego DR@KOM.

  • EL-PUK

    DOSTARCZA NAM: trasy kablowe.

  • MOLEX

    DOSTARCZA NAM: okablowanie teleinformatyczne.

O FIRMIE

KIM JESTEŚMY

Firma Strictus Marcin Depta Sp.j działa w branży teletechnicznej i elektrycznej
od stycznia 2010 roku. W zależności od potrzeb technicznych, proponujemy naszym klientom produkty najwyższej jakości, wysoko specjalistyczne oraz produkty mniej zaawansowane technologicznie i tańsze. W ofercie posiadamy szeroki asortyment produktów elektroinstalacyjnych i teleinformatycznych producentów krajowych i zagranicznych.

Współpracujemy z wiodącymi na rynku firmami. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne oparte na naszym wieloletnim doświadczeniu, jakie zdobywaliśmy przez ostatnie lata w poprzednich miejscach pracy. Zdobyta wiedza
i doświadczenie pozwala nam na realizację najbardziej zaawansowanych technologicznie projektów.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY
  • dobór produktów
    elektroinstalacyjnych i teleinformatycznych
  • doradztwo techniczne
    oparte na naszym wieloletnim doświadczeniu
Oferta
KONTAKT
ADRES, TELEFON I E-MAIL

STRICTUS Sp. j.

ul. Handlowa 7 lok. 20

15-399 Białystok

NIP: 542-315-29-26

+48 85 878 23 71

strictus@strictus.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Marcin Depta
mdepta@strictus.pl
662 190 312

Robert Sadowski
rsadowski@strictus.pl
664 429 548

Łukasz Feluch
lfeluch@strictus.pl
668 840 387

Mirosław Michno
mmichno@strictus.pl
668 857 668

DZIAŁ LOGISTYKI

Paweł Sokólski
psokolski@strictus.pl
668 912 700

DZIAŁ ROZLICZEŃ FINANSOWYCH

Aneta Depta
adepta@strictus.pl , biuro@strictus.pl
85 878 23 71

Chciałbyś nam zadać pytanie?

Napisz do nas